Творчий аукціон Борислава Берези 17.05.2024 Таллінн

🇪🇪 👇

🇺🇦 Борислав Береза. Той самий депутат ПАРЄ, який ганяв Скабеєву по всьому Європарламенту, навчав її гімну України та хорошим манерам. Можете загуглити і ще раз отримати насолоду від цих чудових відео, якщо хтось забув. А ще Борислав – депутат Верховної Ради восьмого скликання. А ще солдат ЗСУ, котрий одним із перших зайшов в Ірпінь. А ще блогер із півмільйоном підписників. І доповідач на конференції Леннарта Мері.

А ще чудовий оратор та чудовий оповідач, якого слухати – одне задоволення.

І ось вся ця краса – вам, дорогі друзі.

Сімнадцятого травня, у п’ятницю, о 19:00 у клубі CatHouse відбудеться творчий аукціон Борислава Берези.

Як завжди, спеціально для вас ми придумали масу різноманітних цікавих фішок.

По-перше, кожен на вході отримає квиток на лотерею, де ми розіграємо цікавий приз.

По-друге, знову буде спринт-лотерея вартістю 5 євро, на якій можна буде виграти величезну кількість хороших призів.

По-третє, буде головна лотерея – за десять євро ви зможете виграти пляшку унікальної львівської наливки довоєнного розливу!

А також, безпосередньо, аукціон – вініл групи «Бумбокс» з автографом Андрія Хливнюка, бруківка з Майдану, брелки зі збитих російських літаків, худі від Другого міжнародного легіону та безліч інших унікальних призів будь-якої цінової категорії.

Плюс працюватиме магазин муранського скла з українською символікою від дизайнера Laura Šmideberga та магазин українських артефактів, які привезли безпосередньо з України.

Збори з аукціону підуть на покупку техніки для ЗСУ. Минулого разу ми з вами зібрали 10 600 євро – і купили БТР! Ми з вами, друзі, починали зі шкарпеток та касок, а тепер закуповуємо гусеничну та броньовану техніку. І цей факт мене неймовірно тішить.

Двері відчиняються о 19.00, але почнемо пізніше, як усі зберуться.

Тож приходьте – не бійтеся, не запізнитесь.

Он-лайн квитки можна придбати за посиланням:

https://fienta.com/ru/tvorcheskiy-aukcion-borislava-berezy

Вхід – 10 євро.

Отже. П’ятниця. Сімнадцяте травня. 19.00

Клуб CatHouse. Tartu mnt. 17

Ведучий: Аркадій Бабченко

Буде здорово

Приходьте

🇪🇪

Borislav Bereza. Seesama Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee saadik, kes Skabejevat mööda Euroopa Parlamenti taga ajas ning talle Ukraina hümni ja häid kombeid õpetas. Võite guugeldada ja veelkord neid oivalisi videoid nautida, kui on meelest läinud. Ja Borislav on Ülemraada kaheksanda koosseisu saadik. Ja ka Ukraina kaitsejõudude sõdur – ta oli üks esimesi, kes Irpenisse sisenes. Ja poole miljoni püsilugejaga blogija. Ja Lennart Meri konverentsi esineja. Ja ka imehea kõnemees ja suurepärane jutuvestja, keda on lust kuulata. Ja kogu see hiilgus on mõeldud teile, kallid sõbrad.

Seitsmeteistkümnendal mail, reedel, kell 19.00 toimub klubis CatHouse Borislav Bereza autoriõhtu koos oksjoniga.

Nagu tavaliselt, pakume spetsiaalselt teile igasugu huvitavaid asju.

Esiteks saavad kõik sisse astudes lotopileti, mis osaleb loosimises ja auhinnad on põnevad.

Teiseks toimub taas viieeurone kiirloterii, kus on välja pandud hulk häid auhindu.

Kolmandaks põhiloterii – kümne euro eest võid võita pudeli haruldast, sõjaeelsest partiist pärit Lvivi likööri! Ja ka käest-kätte oksjon – Boomboxi bändi vinüül Andrei Khlyvnyuki autogrammiga, Maidani sillutisekivid, allatulistatud vene lennukite juppidest võtmehoidjad, Teise Rahvusvahelise Leegioni pusa ja palju muid unikaalseid auhindu erinevates hinnakategooriates.

Lisaks on üritusel disainer Laura Šmideberga lett, kus on Ukraina sümboolikaga Murano klaas, ja otse Ukrainast toodud Ukraina suveniiride lett.

Oksjoni tulu läheb Ukraina relvajõududele tehnika ostmiseks. Viimati kogusime teie abiga 10 600 eurot – ja ostsime soomustransportööri! Sõbrad, me alustasime koos teiega sokkidest ja kiivritest ning nüüd ostame roomik- ja soomusmasinaid.

Ja see teeb uskumatult õnnelikuks.


Uksed avatakse kell 19.00, aga alustame hiljem, kui kõik on kohale jõudnud. Nii et tule – ära karda, sa ei jää hiljaks. Internetist saab pileteid osta järgmiselt lingilt: https://fienta.com/ru/tvorcheskiy-aukcion-borislava-berezy

Sissepääs 10 eurot.
Niisiis.
Reede.
Seitsmeteistkümnes mai.
19.00 CatHouse klubi. Tartu mnt. 17
Saab olema tore.
Tulge.
Õhtu juht Arkadi Babtšenko.
Üritus toimub vene keeles.

 

Facebook