Creative Auction by Boryslav Bereza – May 17, 2024, in Tallinn

🇪🇪 👇

Boryslav Bereza Creative Auction – May 17, 2024, in Tallinn
Boryslav Bereza. Yes, the same PACE deputy who chased Skabeeva around the European Parliament, teaching her the Ukrainian anthem and good manners. If you have forgotten, Google it and enjoy those wonderful videos once more. Boryslav is also an MP of the eighth Verkhovna Rada, a soldier of the Armed Forces of Ukraine who was among the first to enter Irpin, a blogger with half a million followers, and a speaker at the Lennart Meri Conference.

He is an excellent orator and storyteller, and listening to him is a pleasure.

And now, all this greatness is here for you, dear friends.

On Friday, May 17, at 7:00 PM, at the CatHouse club, Boryslav Bereza will host a creative auction.

As always, we have prepared a variety of interesting features just for you.

First: Everyone at the entrance will receive a lottery ticket for a chance to win an interesting prize.

Second: There will be a sprint lottery for 5 euros, where you can win a lot of great prizes.

Third: The main lottery – for ten euros, you can win a bottle of unique pre-war Lviv nalivka!

And of course, the auction itself – a vinyl record of the band “Boombox” signed by Andriy Khlyvnyuk, paving stones from Maidan, keychains made from downed Russian aircraft, hoodies from the Second International Legion, and many other unique prizes of various price categories.

Additionally, there will be a shop featuring Murano glass with Ukrainian symbols by designer Laura Šmideberga and a shop with Ukrainian artifacts brought directly from Ukraine.

The proceeds from the auction will go towards purchasing equipment for the Armed Forces of Ukraine. Last time, we raised 10,600 euros and bought an APC! We started with socks and helmets, and now we are purchasing tracked and armored vehicles. This progress makes me incredibly happy.

Doors open at 7:00 PM, but we will start later once everyone has gathered.

So come – don’t be afraid of being late.

Online tickets can be purchased at the following link:

https://fienta.com/ru/tvorcheskiy-aukcion-borislava-berezy

Entrance: 10 euros.

So, mark your calendars. Friday, May 17, 7:00 PM.

Venue: CatHouse Club, Tartu mnt. 17

Host: Arkady Babchenko

It’s going to be great.

Join us!

🇪🇪

Borislav Bereza. Seesama Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee saadik, kes Skabejevat mööda Euroopa Parlamenti taga ajas ning talle Ukraina hümni ja häid kombeid õpetas. Võite guugeldada ja veelkord neid oivalisi videoid nautida, kui on meelest läinud. Ja Borislav on Ülemraada kaheksanda koosseisu saadik. Ja ka Ukraina kaitsejõudude sõdur – ta oli üks esimesi, kes Irpenisse sisenes. Ja poole miljoni püsilugejaga blogija. Ja Lennart Meri konverentsi esineja. Ja ka imehea kõnemees ja suurepärane jutuvestja, keda on lust kuulata. Ja kogu see hiilgus on mõeldud teile, kallid sõbrad.

Seitsmeteistkümnendal mail, reedel, kell 19.00 toimub klubis CatHouse Borislav Bereza autoriõhtu koos oksjoniga.

Nagu tavaliselt, pakume spetsiaalselt teile igasugu huvitavaid asju.

Esiteks saavad kõik sisse astudes lotopileti, mis osaleb loosimises ja auhinnad on põnevad.

Teiseks toimub taas viieeurone kiirloterii, kus on välja pandud hulk häid auhindu.

Kolmandaks põhiloterii – kümne euro eest võid võita pudeli haruldast, sõjaeelsest partiist pärit Lvivi likööri! Ja ka käest-kätte oksjon – Boomboxi bändi vinüül Andrei Khlyvnyuki autogrammiga, Maidani sillutisekivid, allatulistatud vene lennukite juppidest võtmehoidjad, Teise Rahvusvahelise Leegioni pusa ja palju muid unikaalseid auhindu erinevates hinnakategooriates.

Lisaks on üritusel disainer Laura Šmideberga lett, kus on Ukraina sümboolikaga Murano klaas, ja otse Ukrainast toodud Ukraina suveniiride lett.

Oksjoni tulu läheb Ukraina relvajõududele tehnika ostmiseks. Viimati kogusime teie abiga 10 600 eurot – ja ostsime soomustransportööri! Sõbrad, me alustasime koos teiega sokkidest ja kiivritest ning nüüd ostame roomik- ja soomusmasinaid.

Ja see teeb uskumatult õnnelikuks.

Uksed avatakse kell 19.00, aga alustame hiljem, kui kõik on kohale jõudnud. Nii et tule – ära karda, sa ei jää hiljaks. Internetist saab pileteid osta järgmiselt lingilt: https://fienta.com/ru/tvorcheskiy-aukcion-borislava-berezy

Sissepääs 10 eurot.
Niisiis.
Reede.
Seitsmeteistkümnes mai.
19.00 CatHouse klubi. Tartu mnt. 17
Saab olema tore.
Tulge.
Õhtu juht Arkadi Babtšenko.
Üritus toimub vene keeles.

Facebook